Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

18 grudzień 2018 Dział: Aktualności Napisane przez  Henryk Turoń

Technikum Logistyczne w Pawłowicach wyróżnione przez Instytut Logistyki i Magazynowania w Poznaniu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Młodzi logistycy z Pawłowic mają kolejny powód do dumy. Dyrektor szkoły mgr Andrzej Wowra otrzymał z rąk Kierownika Jednostki Certyfikującej European Logistics Association Instytutu Logistyki i Magazynowania - pana Zbyszka Krojenki promesę certyfikacyjną, która zaświadcza, że logistycy z Technikum w Pawłowicach kształcą się według najwyższych standardów europejskich.

Uzyskanie przez ucznia wyniku większego niż wynik graniczny (określony przez krajową jednostkę certyfikującą) z egzaminów państwowych, potwierdzających kompetencje zawodowe w zawodzie technik logistyk, upoważnia do uzyskania certyfikatu Candidate EUROPEAN JUNIOR LOGISTICIAN.

Czytany 2811 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany wtorek, 18 grudzień 2018 20:07

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.