Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

19 grudzień 2018 Dział: Projekty Napisane przez  Monika Mazur

Co dalej w projekcie czytelniczym?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W bibliotece szkolnej w ramach NPRC dużo się dzieje, ostatnio kilka akcji: Czytaj z krówką, Skuś się na książkę, Książka przedłuża życie czy Mikołaj wypożycza książki i rozdaje prezenty.

Oczywiście wszystkie akcje mają na celu propagowanie czytelnictwa. Jak zachęcić uczniów do czytania? Czasem słodki poczęstunek skłania niektórych do odwiedzenia czytelni, bo przecież dobra książka plus cukierek czy smaczne jabłko „ułatwiają "czytanie, od razu jest milej.

Przed świętami trwa akcja Wesołych Świąt... z książką. Wypożyczając książkę, można otrzymać ozdobę choinkową. Ponadto zapraszamy do udziału w konkursach: literackim - na recenzję, plastycznym oraz fotograficznym. Termin oddania prac zostaje przedłużony do 15 stycznia 2019 r. Szczegóły w naszej bibliotece!

 

Czytany 2945 razy
Ostatnio zmieniany środa, 19 grudzień 2018 16:47

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.