Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

28 styczeń 2019 Dział: Nasze wyjazdy Napisane przez  Anna Kurpas-Adamska

Z kopyta kulig rwie…

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 17.01.2019 klasa I CK wraz z wychowawcą Anną Kurpas-Adamską oraz panią Joanną Nawarą udała się do Wisły Czarne na kulig.

Pogoda od samego rana sprzyjała - lekki mróz, który nie był nam straszny, bo słonko przygrzewało. Po przyjeździe do Wisły udaliśmy się do Muzeum Beskidzkiego im. Andrzeja Podżorskiego, a później na spacer wzdłuż Wisły w stronę małej skoczni narciarskiej. Po spacerze przejechaliśmy do Białej Wisełki, gdzie czekały już na nas sanie zaprzężone w konie. Godzinną jazdę saniami umilały nam piękne zimowe widoki ośnieżonych stoków. Dawka świeżego powietrza wzmogła apetyt, który mogliśmy zaspokoić w kolibie góralskiej, gdzie czekały na nas kiełbasy do upieczenia i gorąca herbata. Po zregenerowaniu sił daliśmy upust energii na górce, która ukryta była za kolibą. Zjazdy na worku wypchanym słomą były nie lada gratką. Za rok też jedziemy!

Czytany 3285 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 styczeń 2019 16:58

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.