Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

14 marzec 2019 Dział: Aktualności Napisane przez  Henryk Turoń

Młodzi logistycy z Pawłowic wśród 10 najlepszych logistyków w Polsce

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

12 marca 2019 r. w Dąbrowie Górniczej odbyły się eliminacje centralne IX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Logistycznej.

Konkurs jest organizowany corocznie przez Akademię WSB. Uczestnikami są uczniowie kształcący się w zawodach: technik logistyk i technik spedytor. Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II reprezentowali: Weronika Rajwa, Szymon Respondek, Tymoteusz Lewandowski i Piotr Chmiel z klasy IV TL oraz Marzena Konopka i Kamil Dawid z klasy III TL. Weronika Rajwa zajęła 8 miejsce w kraju. Gratulujemy Weronice wspaniałego sukcesu. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie.

Czytany 2297 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany czwartek, 14 marzec 2019 19:35

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.