Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

04 kwiecień 2019 Dział: Aktualności Napisane przez  Henryk Turoń

V Konkurs Wiedzy Logistycznej o Puchar Prezesa JAS-FBG S.A.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

26 marca 2019 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach odbył się IV Konkurs Wiedzy Logistycznej o Puchar Prezesa JAS-FBG S.A. Został zorganizowany wspólnie z JAS-FBG S.A. Osobami współpracującymi ze szkołą byli: pani dyrektor Aneta Kałmuk i pan Piotr Jędrosz. Konkurs otworzył dyrektor szkoły pan Andrzej Wowra.

W pierwszym etapie uczestniczyli wszyscy uczniowie kształcący się w technikum w zawodzie technik logistyk. W wyniku eliminacji szkolnych do półfinału zakwalifikowało się 10 uczniów z każdej klasy. W sumie 40 zawodników. Półfinał przeprowadzono w sali papieskiej w formie testu jednokrotnego wyboru. Po jego ocenie ogłoszono listę 10 osób, które zakwalifikowały się do finału konkursu. Byli to: Szymon Respondek, Tymoteusz Lewandowski, Weronika Rajwa, Oskar Chodzidło, Jakub Włodziński, Aleksandra Wowra, Marta Niedoba, Michał Owczarek, Anna Zoń i Paulina Wieremczuk. Finał jest corocznie wzorowany na telewizyjnym konkursie „Jeden z Dziesięciu”. Rywalizacja, a szczególnie ostatni etap, przebiegała w miłej i emocjonującej atmosferze. Młodzież każdą poprawną odpowiedź nagradzała spontanicznymi oklaskami. Obserwatorem konkursu był przedstawiciel JAS-FGB S.A. pan Piotr Jędrosz.

Wyniki finału przedstawiają się następująco:

  • Szymon Respondek kl. IV AL - 1 miejsce,
  • Michał Owczarek kl. I TL - 2 miejsce,
  • Tymoteusz Lewandowski kl. IV AL - 3 miejsce,
  • Weronika Rajwa kl. IV AL - 4 miejsce,
  • Paulina Wieremczuk kl. III AL - 5 miejsce,
  • Anna Zoń kl. I TL - 6 miejsce,
  • Marta Niedoba kl. II TL - 7 miejsce,
  • Aleksandra Wowra kl. II TL - 8 miejsce,
  • Jakub Włodziński kl. I TL - 9 miejsce,
  • Oskar Chodzidło kl. I TL - 10 miejsce.

Gratulujemy młodzieży osiągniętych wyników!

Fundatorem nagród jest JAS-FBG S.A. Nagrody wręczyli: przedstawiciel JAS-FBG S.A. pan Piotr Jędrosz i dyrektor ZSO pan Andrzej Wowra. Pierwsze miejsce nagrodzono pucharem prezesa JAS-FBG S.A., nagrodą pieniężną w formie kuponu upominkowego i nagrodą rzeczową, laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymali nagrody pieniężne w formie kuponów upominkowych i nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy finału otrzymali nagrody rzeczowe. 40 uczestnikom półfinału wręczono gadżety.

Składamy podziękowania współorganizatorowi i sponsorowi logistycznego współzawodnictwa uczniów firmie logistycznej JAS-FBG S.A. i jej pracownikom: prezesowi JAS-FBG S.A. panu Jarosławowi Dominowi, pani dyrektor Anecie Kałmuk i panu Piotrowi Jędroszowi. Współorganizatorami konkursu byli nauczyciele: pani Sonia Król, pani Agnieszka Dworak i pan Henryk Turoń.

Czytany 3190 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.