Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

10 kwiecień 2019 Dział: Aktualności Napisane przez  Henryk Turoń

Wyniki eliminacji centralnych III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej potwierdzają ogólnopolski poziom wiedzy i umiejętności młodych logistyków z Pawłowic

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

5 kwietnia 2019 r. w Sopocie w murach siedziby Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego miały miejsce eliminacje centralne III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej.

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II reprezentowali uczniowie klasy czwartej technikum: Weronika Rajwa i Szymon Respondek. Zawodnicy do eliminacji centralnych byli wyłaniani w trójstopniowych zawodach spośród 4 500 olimpijczyków z Polski. Zadania finałowe obejmowały pytania wielokrotnego wyboru i zagadnienia praktyczne. Weronika Rajwa i Szymon Respondek uzyskali tytuły finalistów. Gratulujemy Weronice i Szymonowi wielkiego osiągnięcia!

Młodzież i opiekunowie uczestniczyli w warsztatach i wysłuchali wykładów wygłoszonych przez pracowników Uniwersytetu Gdańskiego i przedstawicieli sfery biznesu. Będąc w Sopocie, nie zapomnieliśmy skorzystać z atrakcji oferowanych na molo.

Czytany 2579 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.