Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

02 maj 2019 Dział: Nasze wyjazdy Napisane przez  A. Rzędkowska

Pielgrzymka klas maturalnych

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

„Miejcie odwagę żyć dla Miłości, Bóg jest Miłością.” /Jan Paweł II/

Dnia 3 kwietnia 2019 r. odbyła się pielgrzymka klas maturalnych. Tak jak i w tamtym roku, nasi maturzyści uczestniczyli w indywidualnym spotkaniu z księdzem Kardynałem Stanisławem Dziwiszem, od którego otrzymali błogosławieństwo na trudny czas zmagań oraz podejmowania ważnych decyzji. Odwiedzili również Centrum Jana Pawła II, gdzie uczestniczyli w prelekcji pt.: „Kim jest człowiek z całunu?”. Centralnym punktem pielgrzymki była msza święta w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie w intencji dobrych życiowych wyborów.

 

Czytany 3098 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.