Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

10 październik 2019 Dział: Nasze wyjazdy Napisane przez  Agnieszka Dworak

Wyjazd klas górniczych na Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

12 września br. uczniowie klas 1GE i 1gen odwiedzili Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego „Katowice 2019”.

Targi te, mające ponad 30-letnią tradycję, organizowane są co dwa lata na terenach i w obiektach największej w Polsce hali wystawienniczo-koncertowej „Spodek”. W obecnej edycji Targów wzięło udział przeszło 400 firm – kluczowych producentów maszyn i urządzeń górniczych z 19 krajów. Zwiedzający mogli zobaczyć innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Nasi uczniowie otrzymali gruntowne informacje nie tylko od prezenterów ekspozycji, ale również od nauczyciela mgr inż. Marka Kozińskiego. Wyjazd był udany, uczniowie stwierdzili jednogłośnie, że warto było zobaczyć, posłuchać i tam być.

Czytany 2561 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany czwartek, 10 październik 2019 07:21

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.