Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

14 listopad 2019 Dział: Konkursy Napisane przez  Olimpia Herman

Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych - I Tura

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Mamy już chętnych do zmagań w konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych. Jednocześnie cieszę się, że bierzecie udział, bo dowiecie się wielu ciekawostek związanych z tymi krajami. Przestrzegajcie regulaminu!

Trzymam za Was kciuki i życzę dużo frajdy! Mam nadzieję, że w tym składzie dotrwacie do końca. Lista uczestników i ich pseudonimy! Pamiętajcie, że tak podpisujecie się na karcie odpowiedzi, a ja co tydzień będę wywieszała aktualny ranking!

Uczestnicy:

  1. Justina,
  2. Somebody,
  3. Czylok,
  4. Olga,
  5. MAZI,
  6. Kasia,
  7. Natalia,
  8. Marzena.
Czytany 824 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.