Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

19 grudzień 2019 Dział: Aktualności Napisane przez  Leszek Nowakowski

Srebro w futsalu dla naszych dziewcząt

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W poniedziałek, 9 grudnia reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XI Mikołajkowym Turnieju Futsalu Dziewcząt, który odbywał się w Goczałkowicach.

W zawodach wzięło udział 6 reprezentacji powiatu pszczyńskiego. Nasze dziewczęta walczyły dzielnie i nie przegrały żadnego meczu (straciliśmy tylko 1 bramkę). Ostatecznie o zwycięstwie decydowały zdobyte bramki i lepsza okazała się ekipa z pszczyńskiego „rolniczoka”. Do tego fantastycznego wyniku możemy dołożyć nagrodę indywidualną: najlepszą bramkarką turnieju okazała się Julia Garbocz!

ZSO w Pawłowicach reprezentowały: Wiktoria Biernat 1an, Laura Kocur 1an, Weronika Homel 1b (4 bramki, 3 asysty), Zuzanna Guzdek 1bn (2 bramki), Nikola Skurzok 1bn, Weronika Sawicka 1lc, Julia Garbocz 2a – kapitan, Patrycja Herman 2a, Natalia Pawlik 2a (1 bramka), Sandra Zięba 2a, Aleksandra Michna 2b, Natalia Dziadek 2 br (2 bramki).

Wyniki meczów:

  • ZSO Pawłowice – PZS 2 Pszczyna 1:1,
  • ZSO Pawłowice – SP 8 Czechowice-Dziedzice 6:0,
  • ZSO Pawłowice – LO 3 Pszczyna 0:0,
  • ZSO Pawłowice – SP 1 Goczałkowice 1:0,
  • ZSO Pawłowice – PZS 1 Pszczyna 1:0,

Szersza relacja pod adresem:

Czytany 2525 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.