Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

23 styczeń 2020 Dział: Aktualności Napisane przez  Henryk Turoń

Młodzi logistycy z Pawłowic wśród najlepszych logistyków w Polsce

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Komitet Główny Ogólnopolskiego Konkursu „LOGISTYCZNE PODCHODY” ogłosił wyniki końcowe współzawodnictwa młodzieży.

Uczennica klasy czwartej Technikum Marzena Konopka zajęła III miejsce w Polsce. Gratulujemy Marzenie wspaniałego sukcesu. Świetność tego osiągnięcia podkreśla fakt, że laureatka osiągnęła go samodzielnie, chociaż z innych szkół walczyły zespoły trzyosobowe, bo takie rozwiązanie dopuszcza regulamin. Konkurs jest organizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach. Składa się z pięciu etapów. W każdym etapie młodzież musi wykazać się szeroką wiedzą z branży TSL oraz umiejętnością rozwiązywania złożonych zagadnień życia gospodarczego.

Czytany 2204 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.