Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

01 wrzesień 2020 Dział: Aktualności Napisane przez  Olimpia Herman

Zawodowo do egzaminu!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ogłoszone 31 sierpnia 2020 r. wyniki czerwcowych egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie dowodzą wysokiej jakości kształcenia i świetnego przygotowania zawodowego uczniów Technikum w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach.

Zarówno młodzi logistycy z klasy patronackiej JAS-FBG, jak i przyszli specjaliści chłodnictwa i klimatyzacji z klasy patronackiej JBG-2 wykazali się profesjonalną wiedzą i umiejętnościami, co zapewniło im 100-procentową zdawalność obu części egzaminu i średni wynik lepszy od przeciętnej wojewódzkiej, a w przypadku części praktycznej egzaminu chłodników przekraczający aż o 14% średni wynik w województwie śląskim.

Pawłowickie technikum od początku swego istnienia prezentuje dbałość o wysoki poziom nauczania i nowoczesne wyposażenie pracowni, ciesząc się współpracą z przedsiębiorstwami i wsparciem władz gminy Pawłowice. Efektem pracy kadry i uczniów ZSO mogą być sukcesy takie jak 11 miejsce w rankingu Perspektywy 2020 i świetnie zdane egzaminy zawodowe.

Czytany 2345 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany środa, 02 wrzesień 2020 05:48

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.