Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

29 grudzień 2020 Dział: Aktualności Napisane przez  Joanna Gryboś

Zwyciężyli w finale konkursu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Miło mi poinformować, iż uczniowie naszej szkoły wzięli udział w finale III Konkursu Wiedzy o Inżynierii Materiałowej dla Uczniów Szkół Średnich, który odbył się 11 grudnia 2020 r. na platformie Zoom.

Uczeń klasy III TGE Sebastian Domin oraz uczennica klasy II an Daria Jaciubek zaprezentowali online swoje prace dotyczące światłowodów oraz materiału przyszłości – grafenu. Gratulujemy wygranej oraz zachęcamy do udziału w konkursie za rok!

Czytany 1760 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.