Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

01 luty 2021 Dział: Konkursy Napisane przez  Małgorzata Ślipek-Mrozek

I Ogólnopolski Konkurs na Prezentację Multimedialną „Chrzest Polski”

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w konkursie historycznym. Tym razem dotyczył on przyjęcia chrztu przez Polskę.

Jego celem było nie tylko pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa narodu, ale także rozwijanie umiejętności posługiwania się technologiami informacyjnymi. Konkurs odbywał się pod patronatem Fundacji „Słowo”. Nadesłano około 1400 prac konkursowych z całej Polski, dlatego też komisja postanowiła podzielić zmagania na etapy.

W dniu 17.01.21 r. ogłosiła listę prac, które przeszyły do II tury. Na liście uczniów zakwalifikowanych można odszukać nazwiska Waszych kolegów, są to: Łukasz Foks z kl. II A i Julia Gruszczyk z kl. II an. Ostateczne wyniki zostaną ogłoszone pod koniec lutego. Gratulujemy!

Czytany 1655 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.