Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

08 marzec 2021 Dział: Aktualności Napisane przez  Agnieszka Dworak

Przemysław Tomaszczyk w finale XI Olimpiady Wiedzy Górniczej „O Złotą Lampkę”

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Rybniku odbył się półfinał Olimpiady Wiedzy Górniczej „O Złotą Lampkę”, która została zorganizowana przez Politechnikę Śląską w Gliwicach oraz Zespół Szkół Technicznych w Rybniku.

Do udziału w tegorocznej edycji Olimpiady zgłosiły się szkoły z województwa śląskiego, dolnośląskiego i lubelskiego. Naszą szkołę reprezentował Przemysław Tomaszczyk z klasy II GE. Zawody II stopnia, czyli eliminacje do finału, miały formę testu składającego się z pięćdziesięciu pytań, na które należało odpowiedzieć w ciągu 50 minut w jak najkrótszym czasie.

Przemkowi poszło rewelacyjnie. Zajął III miejsce. Warto podkreślić, że dzięki temu został zwolniony z części pisemnej egzaminu zawodowego. Gratulujemy i życzymy sukcesów w finale, który odbędzie się 18 marca.

 

Czytany 1686 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 08 marzec 2021 16:39

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.