Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

06 kwiecień 2021 Dział: Aktualności Napisane przez  Henryk Turoń

Wspaniały sukces młodych logistyków z Pawłowic

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Komitet Główny Olimpiady Logistycznej ogłosił wyniki eliminacji okręgowych. Do eliminacji centralnych zakwalifikowali się uczniowie klasy trzeciej Technikum kształcący się w zawodzie technik logistyk. Wyróżnionymi zawodnikami są: Oskar Chodzidło i Kinga Zomerlik.

Świetność sukcesu młodzieży podkreśla fakt, że w gronie najlepszych logistyków znaleźli się w wyniku trójstopniowych eliminacji. Turniej jest przeprowadzany corocznie od 2012 roku przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Jego celem jest pobudzanie i rozwijanie zainteresowań uczniów problematyką logistyczną, ocena praktyczna programów nauczania w szkołach ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych oraz podnoszenie poziomu kształcenia. Etap szkolny i okręgowy odbywały się online. Etap III, ze względu na sytuację epidemiologiczną, zostanie również przeprowadzony w formie zdalnej.

Życzymy naszym olimpijczykom osiągnięcia najwyższych wyników na szczeblu krajowym. Atrakcyjne nagrody czekają na zwycięzców.

Czytany 1608 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.