Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

12 kwiecień 2021 Dział: Aktualności Napisane przez  Ewa Szypuła

Zaproś mnie na swoją lekcję

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Obecny czas jest czasem trudnym na podróże. Jednakże zwiedzanie odległych zakątków świata jest możliwe dzięki ogólnopolskiemu projektowi edukacyjnemu „Zaproś mnie na swoją lekcję”.

W ramach projektu uczniowie klasy 2 lcn mogli wybrać się na niesamowitą wycieczkę do Sri Lanki. W tę bardzo interesującą podróż zabrała ich pani Małgorzata Kusz. Pani Małgorzata opowiedziała o tym cudownym kraju i jego mieszkańcach. Pokazała wspaniałe krajobrazy, dziwne owoce takie jak durian i mangostan oraz przyprawy niespotykane w Polsce. Dzięki jej opowieściom uczniowie poznali zabytki z listy UNESCO oraz zwyczaje i kulturę mieszkańców Sri Lanki. Była to niesamowita okazja do oderwania się od codziennych lekcji. Dziękujemy!

Czytany 1601 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 12 kwiecień 2021 15:00

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.