Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

08 czerwiec 2021 Dział: Konkursy Napisane przez  Joanna Gryboś

Poznaliśmy laureatów i wyróżnionych w Ogólnopolskim Konkursie Fizyczno-Fotograficznym

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pod koniec maja nastąpiło rozstrzygnięcie XIX Ogólnopolskiego Konkursu Fizyczno-Fotograficznego „Zjawiska fizyczne wokół nas”.

Pomimo sytuacji pandemicznej uczniowie naszej szkoły zadeklarowali swój udział w konkursie. Komisja konkursowa przyznała nagrody w dwóch kategoriach: eksperyment i obserwacje.  W pierwszej kategorii tytuł laureata zdobył Błażej Godowski z klasy 2bn, natomiast Julia Tobiasz oraz Karolina Janiszewska z klasy 2A otrzymały tytuł laureata w kategorii obserwacje. W grupie wyróżnionych znaleźli się następujący uczniowie:  Sara Klejnot z klasy 1an, Dominika Myrczek z klasy 2an oraz Jakub Domin z klasy 2gen. Gratulujemy!

Czytany 1774 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany czwartek, 10 czerwiec 2021 12:40

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.