Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

10 czerwiec 2021 Dział: Projekty Napisane przez  A. Rzędkowska

Uroczyste wręczenie certyfikatów i zaświadczeń

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W kwietniu oraz w maju grupa 15 uczniów uczestniczących w projekcie pt.: „Kształcimy zawodowców - odpowiadamy na realne zapotrzebowanie rynku pracy”, którego głównym celem jest wzrost zatrudnienia wśród absolwentów naszej szkoły, otrzymało certyfikaty i zaświadczania WAPRO oraz F-gazów.

Nasi uczniowie odbyli wcześniej kursy, przygotowujące ich do zewnętrznego egzaminu, który zdali z wielkim sukcesem. Dzięki temu podnieśli również swoje kompetencje, doświadczenie zawodowe oraz kwalifikacje. Serdecznie gratulujemy!

Czytany 263 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany czwartek, 17 czerwiec 2021 15:23

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.