Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

15 październik 2018 Dział: Nasze wyjazdy Napisane przez  Sonia Król

Wycieczka do JAS-FBG

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Czwartek, 4 października był dla klasy 1TL wyjątkowym dniem, ponieważ pierwszy raz odwiedzili firmę JAS-FBG. Uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak w rzeczywistości funkcjonuje jedna z najlepszych firm spedycyjnych i logistycznych w regionie.

Dowiedzieli się, jakie rodzaje logistyki firma realizuje (logistyka sucha, izotermiczna). Klasa zobaczyła i poznała także regały, na których jest składowany towar (regały typu driver- in, regały przesuwne i regały stacjonarne). Wycieczka, choć krótka, była bardzo interesująca.

Czytany 2934 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.