Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

12 czerwiec 2022 Dział: Konkursy Napisane przez  Paulina Pielecka

I Konkurs Wiedzy Finansowo-Księgowej o Puchar Przewodniczącego Rady Rodziców

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Za nami I edycja, w której nasi księgowi rywalizowali o Puchar Przewodniczącego Rady Rodziców i nagrody pieniężne.

Celem współzawodnictwa młodzieży jest to, aby uczniowie naszej szkoły: znaleźli motywacje do nauki przedmiotów zawodowych, zmobilizowali się do samodzielnej i systematycznej pracy, doskonalili logiczne myślenie, podnieśli samoocenę, a także zostali nagrodzeni za zaangażowanie.

Gośćmi konkursu i naszej szkoły byli: Pani Beata Obracaj - właściciel Kancelarii Finansowo-Podatkowej, Pan Paweł Wowra – przedstawiciel Kancelarii Rachunkowej AG Wowra i Przewodniczący Rady Rodziców Pan Roch Krosny.
Rywalizacja jest oparta na formule 1 z 10, która umożliwia wszystkim uczestnikom obserwację zmagań zawodników. Współzawodnictwo młodzieży przebiegało w miłej i emocjonującej atmosferze.

Najlepszymi znawcami zagadnień finansowo-księgowych zostali:

  • I miejsce – Jakub Woryna,
  • II miejsce – Mateusz Blinda,
  • III miejsce – Spytko Maria.

Gratulujemy zwycięzcom wspaniałego sukcesu. Nagrody zostały wręczone przez Dyrektora i Pana Rocha Krosnego. Radzie Rodziców ZSO dziękujemy za ufundowanie nagród, Gościom za udział, nauczycielom za przygotowanie konkursu, a uczniom za udział i ciekawą rywalizację. Za rok planujemy II edycję.

Czytany 1121 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.