Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

01 wrzesień 2022 Dział: Konkursy Napisane przez  Paulina Pielecka

XX Powiatowy Konkurs Historyczny

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W 2022 roku obchodzimy setną rocznicę przyłączenia ziem Górnego Śląska do Polski. Z tej okazji Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie zorganizowało XX Powiatowy Konkurs Historyczny poświęcony tym wydarzeniom.

Konkurs skierowany był do uczniów zarówno szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Forma prac jak i tematy były bardzo zróżnicowane można była napisać opowiadanie dla dzieci lub opracować prezentację multimedialną. Po raz kolejny wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły. I miło nam poinformować, że dwoje naszych uczniów zostało nagrodzonych są to:

  • Kinga Lichacz z kl. I dn – zajęła I miejsce
  • Julia Gruszczyk z kl. III an – zajęła II miejsce

 Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytany 1069 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.