Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

16 listopad 2022 Dział: Aktualności Napisane przez  Ewa Szypuła

Co byś zrobił gdybyś się nie bał?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

7 listopada 2022 roku uczniowie klasy 4lcn spotkali się w ramach lekcji wychowawczej z wyjątkową osobą: polonistką, dyrektorem szkoły podstawowej, egzaminatorem maturalnym - Panią Anetą Frugalską z Sosnowca.

Lekcja „Co byś zrobił gdybyś się nie bał?” była opowieścią o roli strachu w naszym życiu, celach, które tylko czekają na realizację i o tym, że nie należy poddawać się w dążeniu do ich osiągania. Dowiedzieliśmy się, że uważność sprzyja sukcesom życiowym. Opowieść okraszana własnymi przeżyciami i pasjami była dodatkowym atutem tego spotkania.

Serdecznie dziękujemy!
klasa 4lcn

Czytany 431 razy

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.