Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

16 listopad 2022 Dział: Nasze wyjazdy Napisane przez  Ewa Szypuła

Black Adam i Pink Bowling Club

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

8 listopada klasa 4lcn wraz z wychowawcą, wybrała się do Cinema City na amerykański fantastycznonaukowy film akcji pt. Black Adam. Po blisko pięciu tysiącleciach obdarzony boskimi mocami starożytnych bogów Black Adam (Dwayne Johnson), zostaje uwolniony z ziemskiego grobowca. Teraz jest gotów wymierzyć współczesnemu światu osobliwie pojmowaną sprawiedliwość.

Film powstał na podstawie serii komiksów o superbohaterze, o tym samym pseudonimie wydawnictwa DC Comics. Reżyserem filmu jest Jaume Collet-Serra, a scenarzystami Adam Sztykiel, Rory Haines i Sohrab Noshirvani.

Po seansie filmowym wybraliśmy się do kręgielni Pink Bowling Club. Bardzo miło spędziliśmy wspólnie czas, umocniliśmy więzy klasowe i poprawiliśmy technikę gry w kręgle. Wycieczka dostarczyła nam dużo radości i rozrywki.

Polecamy klasa 4lcn.

Czytany 1134 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.