Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

23 grudzień 2022 Dział: Aktualności Napisane przez  Grzegorz Pisarek

Spotkania klasy medycznej

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Klasy medyczne w tym semestrze miały okazję brać udział w zajęciach prowadzonych przez zaproszonych gości.

Na zajęciach mieliśmy okazję gościć ratownika medycznego, pana Damiana Karczmarza który opowiadał o swoich doświadczeniach zdobytych na misjach medycznych w Kenii oraz opowiadał jak wartościowa i potrzebna jest pomoc ludziom tam mieszkającym. Na innych zajęciach gościliśmy położną, panią Sylwię Brzostowską która opowiadała w fantastyczny sposób o zawodzie i pracy położnej. W ramach tych zajęć uczniowie mieli możliwość dzięki uprzejmości mamusi, która w najbliższym czasie oczekiwała na przyjście na świat dziecka dotknąć brzucha, zbadać położenie dziecka i ocenić jego ruchy.

Czytany 971 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.