Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

23 grudzień 2022 Dział: Aktualności Napisane przez  Grzegorz Pisarek

Wizyta w Szpitalu Wojewódzkim w Jastrzębiu-Zdroju

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzięki przedłużonej umowie gminy Pawłowice ze Szpitalem Wojewódzkim w Jastrzębiu-Zdroju uczniowie klas medycznych mieli okazję spędzić dzień w szpitalu obserwując pracę i wykonując drobne zabiegi pod okiem doświadczonego personelu na oddziałach Intensywnej Terapii Dziecięcej, Intensywnej Terapii Dorosłych oraz mieli okazję poznać funkcjonowanie bloku operacyjnego i obserwować pracę lekarzy i pielęgniarek podczas zabiegów operacyjnych. Serdecznie dziękujemy kierownictwu szpitala w Jastrzębiu-Zdroju za możliwość tak wspaniałych zajęć.

Czytany 999 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.