Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

30 październik 2018 Dział: Aktualności Napisane przez  Henryk Turoń

Pierwsze sukcesy naszych logistyków

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Znamy już wyniki etapu szkolnego XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Do eliminacji okręgowych, decyzją Komitetu Głównego, zakwalifikował się uczeń kl. IV AL Tymoteusz Lewandowski, który w eliminacjach szkolnych uzyskał 26 pkt.

Aby zakwalifikować się do II etapu, zawodnik musiał uzyskać co najmniej 22 pkt. W eliminacjach okręgowych uczestniczy ponad 500 olimpijczyków z całego kraju wyłonionych z 8,5 tys. biorących udział. Zawody II stopnia odbędą się 7 grudnia (piątek) w szkole wskazanej przez Komitet Organizacyjny Olimpiady. Gratulujemy Tymoteuszowi wspaniałego sukcesu i życzymy kwalifikacji do eliminacji centralnych.

Czytany 2709 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany wtorek, 30 październik 2018 17:13

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.