Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

30 marzec 2023 Dział: Aktualności Napisane przez  Paulina Pielecka

Darowizna ze środków Fundacji JSW

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W związku z możliwością złożenia dokumentów aplikacyjnych o darowiznę ze środków Fundacji JSW – w listopadzie 2022 r. został przygotowany i złożony wniosek o udzielenie darowizny na doposażenie pracowni medycznej w sprzęt do praktycznej nauki przedmiotu Edukacja zdrowotna z elementami ratownictwa medycznego. Ze środków pochodzących z darowizny Fundacji JSW zakupione zostały: trenażer do nauki tamowania krwotoków, materac próżniowy, zestaw do segregacji poszkodowanych, zestaw ratowniczy OSP-R1, defibrylator AED, pas do unieruchomienia złamanej miednicy, mikroskopy Delta Optical 300 (16 sztuk).  Ze środków własnych zostały zakupione materiały wizerunkowe, preparaty mikroskopowe oraz namiot.

Czytany 615 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany czwartek, 30 marzec 2023 07:42

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.