Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

21 kwiecień 2023 Dział: Aktualności Napisane przez  Henryk Turoń

Kontynuujemy wieloletnią współpracę z Firmą Symfonia

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kontynuujemy wieloletnią współpracę z Firmą Symfonia w zakresie modułu Handel. Obecnie rozpoczęliśmy współpracę w zakresie modułów: Środki Trwałe oraz Finanse i Księgowość.

Moduł Handel umożliwia kształcenie kadr dla potrzeb gospodarki magazynowej. Możliwa jest kompleksowa obsługa magazynu, między innymi, wystawianie dowodów: magazynowych, rozliczeniowych oraz dowodów obrotu pieniężnego. Umożliwia również bieżącą analizę stanu zapasów magazynowych.

Moduł Środki Trwałe to pełna ich ewidencja z możliwością naliczania umorzenia i amortyzacji oraz sporządzania planu amortyzacji środków trwałych. Możliwa jest również analizę gospodarki środkami trwałymi.

Moduł Finanse i Księgowość to narzędzie do prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie. Jest dostępna bieżąca i pełna informacja o zdarzeniach gospodarczych. Bieżąca analiza sytuacji majątkowej i finansowej jednostki gospodarczej jest prosta oraz pozwala na cenne wnioskowanie o sytuacji finansowej jednostki.

Programy są przyjazne dla użytkownika.

Czytany 606 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany niedziela, 23 kwiecień 2023 12:20

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.