Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

04 listopad 2018 Dział: Projekty Napisane przez  Anna Haraś

Wydział Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 18.10.2018 r. grupa uczniów biorących udział w projekcie „Uczymy się nie dla szkoły lecz dla siebie” wzięła udział w wykładzie poprowadzonym na auli WNoZ w Sosnowcu przez profesora Boczarowskiego.

Dotyczył powstania wody na Ziemi, jej zasobów i zmian w obrębie hydrosfery. Uczestniczyli w nim uczniowie klas maturalnych uczęszczający na zajęcia rozwijające zainteresowania, którzy przed wykładem mogli zwiedzić stałe ekspozycje Muzeum Wydziału Nauk o Ziemi takie jak zbiory minerałów i skamieniałości oraz makiety dinozaurów.

Ostatnio zmieniany niedziela, 04 listopad 2018 12:17

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.