Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

07 listopad 2018 Dział: Aktualności Napisane przez  Monika Mazur

Nowości książkowe w bibliotece szkolnej

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już są i czekają na czytelników! Biblioteka szkolna wzbogaciła się o nowe nabytki. W ostatnich dniach ponad 400 książek trafiło do naszej biblioteki.

Taka liczba książek wymaga dużo pracy: oprawy i opracowania. Wspierają nas w niej uczniowie. Przycinają folię, oprawiają nowe egzemplarze, układają na półkach, które też są nowe. Ponieważ zabrakło już miejsca na książki, zostały zakupione dodatkowe regały.

W bibliotece ostatnio dużo się dzieje, prowadzimy działania związane z czytelnictwem w ramach projektu Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa: konkursy, projekty klasowe, wykłady. Zapraszamy do odwiedzenia biblioteki szkolnej, zapoznania się z nowościami i oczywiście wypożyczenia świetnych książek dla siebie i dla rodziców czy rodzeństwa (przez swoje konto). Na czytelników czekają powieści obyczajowe, książki sensacyjne, kryminały, fantastyka, książki popularnonaukowe, poradniki, albumy oraz lektury szkolne.

Czytany 2402 razy
Ostatnio zmieniany środa, 07 listopad 2018 19:23

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.