Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

28 maj 2024 Dział: Konkursy Napisane przez  Izabela Daniluk

Matnia 2024

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

„Matematyka jest delikatnym kwiatem, który rośnie nie na każdej glebie i zakwita nie wiadomo kiedy i jak …” to cytat przewodni XI edycji konkursu matematyczno-logicznego MATNIA, który odbył się 21 maja.

Jak co roku, nauczyciele matematyki Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach zaprosili uczniów klas ósmych okolicznych szkół do zmierzenia się z zadaniami matematycznymi oraz logicznymi. Mimo małej liczby tegorocznych absolwentów, udało się zebrać aż 30 śmiałków z 6 szkół podstawowych. Konkurs odbywa się pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Pawłowice, dlatego miło było nam gościć Panią Joannę Śmieję, która wręczyła uczniom nagrody. Zwycięską szkołą okazała się szkoła w Suszcu, a II i III miejsce przejęła „Jedynka” z Pawłowic. A oto najlepsi:

  • I miejsce – Piotr Bajor
  • II miejsce – Piotr Stanieczko
  • III miejsce – Zuzanna Wilczok

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytany 292 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany wtorek, 04 czerwiec 2024 10:04

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.