Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

18 listopad 2018 Dział: Aktualności Napisane przez  Monika Mazur

Wykład o korzyściach z czytania

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

25 października 2018 r. pani dr Urszula Klajmon-Lech, pracownik Uniwersytetu Śląskiego, przedstawiła wykład na temat czytelnictwa. Na prelekcję zostali zaproszeni rodzice. Wykład odbył się w ramach działań związanych z projektem Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa.

Pani dr Urszula Klajmon-Lech zaprezentowała ciekawą prezentację na temat „Wpływ czytelnictwa na rozwój dzieci i młodzieży”. Podkreśliła, że rodzice mogą mieć wpływ na czytelnictwo swoich dzieci. Na koniec wywiązała się dyskusja i wymiana pomysłów, jak można młodych ludzi zachęcić do czytania. Rodzice mogli również zapoznać się z nowościami książkowymi zakupionymi w ramach projektu i wnioskami z ankiety o preferencjach czytelniczych uczniów ZSO.

Czytany 2140 razy
Ostatnio zmieniany niedziela, 18 listopad 2018 17:07

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.