Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

27 listopad 2018 Dział: Aktualności Napisane przez  Henryk Turoń

Certyfikaty dla najlepszych logistyków dodatkową szansą na rynku pracy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W środę 21 listopada 2018 r. gościem naszej szkoły był Kierownik Jednostki Certyfikującej Instytutu Logistyki i Magazynowania w Poznaniu mgr inż. Zbyszko Krojenka. Celem wizyty było przedstawienie uczniom zasad europejskiej certyfikacji w logistyce.

Spotkanie przebiegało w dwóch turach. W części pierwszej prelekcji uczestniczyła młodzież wszystkich klas technikum logistycznego. Uczniom zostały przedstawione warunki ubiegania się o certyfikaty Europejskiego Towarzystwa Logistycznego oraz korzyści z ich posiadania na rynku pracy Unii Europejskiej. W części drugiej gość spotykał się z poszczególnymi klasami. Omówił najciekawsze zagadnienia w logistyce i odpowiadał na różnorodne pytania uczestników.

Czytany 1362 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany wtorek, 27 listopad 2018 15:23

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.