Technikum

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

31 październik 2021 Dział: Technik elektryk Napisane przez  Patrycja Zapart-Witkowska

Energetab 2021

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Początek roku szkolnego, a my nie tracimy czasu! Konfrontacja wiedzy z praktyką – czyli udział naszych chłodników i elektryków w targach Energetab 2021.

Wiedza podręcznikowa została poszerzona o ogrom nowych informacji i przykładów rozwiązań technicznych. To co widzicie na zdjęciach to m.in. system inteligentnego domu, systemy konstrukcji do montażu paneli fotowoltaicznych, baterii kondensatorów czy karkasów transformatorów małej mocy. Ale nie tylko! Mogliśmy zobaczyć też mierniki dedykowane fotowoltaice np. firmy Sonel, które na ten moment jeszcze nawet nie są dostępne w sprzedaży. Zapoznaliśmy się także z takimi ekspozycjami jak: wyposażenie i ubrania BHP, aparatów elektrycznych czy samochodów z napędem elektrycznym.

Najciekawsze stoisko? To chyba ENERGA. Tam nasi technicy mogli poprzez wirtualne okulary obejrzeć prace na wysokości wykonywane na poligonie do ćwiczeń Energa. Podpatrzenie ciekawych i innowacyjnych rozwiązań to nie wszystko. Nasi uczniowie mieli okazję odbyć rozmowy z pracownikami wielu firm z branży. Wyposażeni w katalogi, foldery i gadżety, ale przede wszystkim bogatsi o nowe wrażenia oceniamy targi na 6 z plusem

Czytany 330 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.