Technikum

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

31 październik 2021 Dział: Technik rachunkowości Napisane przez  Patrycja Zapart-Witkowska

Wizyta w GOK w Pawłowicach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W jedną z październikowych śród nasi pionierzy technika rachunkowości w ramach przedmiotów zawodowych odwiedzili GOK, aby poznać instytucje kultury jako pracodawcę.

Na sali widowiskowej przywitał nas Pan Mariusz Grygier – Dyrektor GOK Pawłowice, który opowiedział nam o wielu ciekawych kwestiach związanych np. z zatrudnianiem pracowników, sposobem funkcjonowania, przepisami BHP. Część z nich poznaliśmy już do tej pory na przedmiotach zawodowych i dobrze było zobaczyć to w praktyce. Następnie Dyrektor oprowadził nas po wszystkich zakątkach budynku: od sali bankietowej, kulis sceny, garderoby, kuchni, sal zajęciowych po biura. Dowiedzieliśmy się w jaki sposób organizowane są zajęcia, co jest konieczne a co przydatne w wyposażeniu poszczególnych pomieszczeń, czym zajmują się poszczególni pracownicy, jak wygląda obieg faktur czy w jaki sposób i ile muszą być archiwizowane poszczególne dokumenty.

Czytany 560 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.