Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

25 listopad 2019 Dział: Projekty Napisane przez  Olimpia Herman

Christmas Spirit

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

„Christmas Spirit” to projekt eTwinning, w którym wezmą udział uczniowie klasy 2B.

Ideą projektu jest promowanie własnej kultury i poznawanie tradycji bożonarodzeniowych różnych krajów za pomocą wielu różnorakich narzędzi internetowych, organizowanie działań, w których wszystkie uczestniczące szkoły działają wspólnie.

Głównym celem jest zachęcenie uczniów do posługiwania się językiem angielskim z rówieśnikami z innego kraju m.in. z Hiszpanii oraz Finlandii. W ramach współpracy uczniowie będą mogli się poznać, korzystając ze strony projektu Twinspace, za pośrednictwem forum zamieszczając krótką prezentację o sobie oraz poprzez wideokonferencję „Skype”.

Swoje działania skupimy również na trzech głównych punktach: wymianie kartek bożonarodzeniowych, odśpiewaniu piosenki świątecznej w obcym języku i tworzeniu ciekawych prezentacji i quizów nawiązujących do tematyki świątecznej.

(E.Sz.)

Poniżej link do strony projektu.

 

Czytany 936 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 25 listopad 2019 16:22

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.