Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

03 styczeń 2020 Dział: Aktualności Napisane przez  Olimpia Herman

Goście w nowoczesnej pracowni technikum logistycznego

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

We wtorek, 17 grudnia do nowoczesnej pracowni technikum logistycznego zawitali szanowni goście: włodarz Pawłowic – pan Franciszek Dziendziel oraz Prezes JAS-FBG S.A – pan Jarosław Domin, aby podpisać porozumienie, na mocy którego kolejny rocznik uczniów ZSO będzie mógł uczyć się w klasie patronackiej w zawodzie technik logistyk i odbywać praktyki na terenie firmy JAS-FBG S.A.

Dzięki współpracy gminy i naszej szkoły z tak wszechstronną firmą funkcjonującą na rynku międzynarodowym cieszyć się możemy nie tylko świetnie wyposażoną pracownią, ale i doskonałym poziomem kształcenia praktycznego pod okiem najwyższej klasy fachowców oraz perspektywą pracy w JAS-FBG S.A., o czym przekonali się już dwaj ubiegłoroczni absolwenci ZSO. Mamy nadzieję, że kolejny rocznik uczniów klasy logistycznej wykorzysta stworzoną dla nich szansę na zdobycie zawodu z przyszłością.

Czytany 571 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.