Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

07 styczeń 2020 Dział: Aktualności Napisane przez  Henryk Turoń

Jakub Włodziński młodym logistykiem na najwyższym ogólnopolskim poziomie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

6 grudnia 2019 r. w Lędzinach odbyły się eliminacje okręgowe XII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Marzena Konopka z kl. IV AL, Aleksandra Wowra, Oliwia Buba i Marta Niedoba z kl. III AL oraz Jakub Włodziński z kl. II AL.

Test składał się z 25 pytań jedno- i wielokrotnego wyboru i obejmował zagadnienie znacznie wykraczające poza podstawę programową. Młodzi olimpijczycy na rozwiązanie testu mieli 75 minut. Wyniki II etapu poznaliśmy 2 stycznia 2020 r. Uczeń klasy II AL Jakub Włodziński zakwalifikował się do eliminacji centralnych XII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Wagę tego osiągnięcia podkreśla fakt, że Jakub jest dopiero uczniem klasy drugiej, zatem wiele treści merytorycznych jeszcze przed nim do zrealizowania w czteroletnim cyklu nauczania przedmiotów zawodowych w technikum. Należy również zaznaczyć, że do eliminacji centralnych olimpijczycy są wyłaniani w liczbie 60 osób spośród 9 tysięcy uczestników z całej Polski w drodze dwustopniowych eliminacji. Gratulujemy Kubie wspaniałego sukcesu i życzymy osiągnięcia najwyższych wyników w Poznaniu w dniach 19 i 20 marca 2020 r.

Czytany 1313 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.