Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

19 luty 2020 Dział: Aktualności Napisane przez  Olimpia Herman

Otwórz serce – weź udział w koncercie!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W piątek, 28 lutego br. o godz. 17.00 uczniowie i absolwenci naszej szkoły wystąpią na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowicach w koncercie charytatywnym na rzecz Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach.

Kanwą wokalno-tanecznego widowiska będzie twórczość K. I. Gałczyńskiego, w programie jest również spektakl teatralny „Trudno nie wierzyć w nic". Podczas koncertu osoby, chcące wesprzeć szczytny cel, będą mogły nabyć symboliczną cegiełkę. W przerwie na przybyłych gości będzie czekać słodki poczęstunek. Wstęp wolny.

Dyrekcja, pracownicy i uczniowie ZSO serdecznie zapraszają!

Czytany 1236 razy

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.