Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

25 luty 2020 Dział: Aktualności Napisane przez  Elżbieta Łomozik

Anglojęzyczni goście w ZSO

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ostatnich tygodniach gościliśmy w naszej szkole wolontariuszy, którzy przyjechali w ramach programu AIESEC. Mieliśmy okazję poznać bliżej świat Izzy z Meksyku, Ioany z Rumunii oraz Alexandra z Rosji.

Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy, m.in. dlaczego Meksykanie się nie martwią, dlaczego rumuńskie banknoty są niemalże niezniszczalne oraz ile zajęłaby podróż koleją transsyberyjską. Dziękujemy Izzie, Ioanie i Alexandrowi za lekcje pełne wrażeń!

Już teraz zapraszamy na kolejną edycję w maju - kto tym razem nas odwiedzi? Póki co zostaje to tajemnicą. :)

Czytany 1154 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany czwartek, 27 luty 2020 18:37

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.