Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

11 marzec 2020 Dział: Aktualności Napisane przez  Anna Rzędkowska

Kulturalni na zajęciach realizacji dźwięku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

„Muzyka jest stenografią uczuć.” (L. M. Tołstoj)

Dnia 20 lutego 2020 roku uczestnicy kółka dźwiękowo-filmowo-muzycznego p. Anny Rzędkowskiej „Kulturalni” wzięli udział w spotkaniu z panem Grzegorzem Pachurą - znanym realizatorem dźwięku w Gminnym Ośrodku Kultury w Pawłowicach. Podczas spotkania poznali: D-Box, różnicę pomiędzy głośnikami pasywnymi i aktywnymi, mikrofony przewodowe, bezprzewodowe, wtyczki XLR oraz złącze speakon. Odbyły się również ćwiczenia praktyczne na mikserze: Yamaha CL3. Uczniowie zaznajomili się również z głośnikami szerokopasmowymi, z głośnikami typu frontfill, serwerem dźwiękowym, zamkniętymi sieciami wewnętrznymi oraz konsoletami cyfrowymi i analogowymi.

Czytany 1102 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.