Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

02 kwiecień 2020 Dział: Aktualności Napisane przez  Anna Rzędkowska, Jakub Bortlik

„Muzyka zmywa z duszy pył codziennego życia” (Berthold Auerbach)

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 22 lutego 2020 r. uczestnicy kółka dźwiękowo-filmowo-muzycznego „Kulturalni” pod opieką p. Anny Rzędkowskiej wzięli udział w spotkaniu na Akademii Muzycznej na kierunku Jazzu i Muzyki Estradowej w Wydziale Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu, specjalność: realizacja dźwięku w Katowicach.

Spotkanie poprowadzili wykładowcy: p. Tomasz Tamborski (na co dzień realizator w Polskim Radio Kielce), p. Marian Czarnecki (wieloletni stały realizator nagrań w Filharmonii Śląskiej) oraz z p. Wojciech Specha (specjalista od technik nagłośnienia).

Podczas spotkania uczniowie poznali: program Pro Tools, sterownik do programu Pro Tools, konsoletę Midas. Uczestniczyli również w pokazie sali teatralnej wraz ze specyfikacją od strony realizacji dźwięku. Zaznajomili się z różnymi aspektami związanymi z pracą realizatora dźwięku oraz ze studiem i salą nagrań.

Czytany 1297 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.