Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

04 grudzień 2020 Dział: Aktualności Napisane przez  Małgorzata Rokowska

Olimpiada dla przedsiębiorczych

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

3 grudnia br. odbyły się nietypowe eliminacje szkolne w ramach XVI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.

Nietypowe, bo w dobie pandemii zawodnicy przystąpili do testu online na specjalnie tworzonych Indywidualnych Kontach Zawodników. Był to więc nie tylko sprawdzian wiedzy, ale także umiejętności związanych z korzystaniem z technologii informatycznych.

Hasło przewodnie tegorocznej edycji Olimpiady to "Biznes w uwarunkowaniach zrównoważonego rozwoju". Do rywalizacji przystąpiły dwie nasze uczennice z klasy 2an: Agnieszka Biarda i Paulina Rajwa, które w czasie 60 min. musiały odpowiedzieć na 50 pytań testowych o różnym stopniu trudności. Dziewczyny bezproblemowo poradziły sobie z testem od strony technicznej, natomiast jak poszło im od strony merytorycznej - tego dowiemy się w niebawem, po ogłoszeniu wyników szkolnych eliminacji. Naszym zawodniczkom należą się ogromne podziękowania za stawienie czoła takim wyzwaniom.

Czytany 285 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.