Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

04 grudzień 2020 Dział: Aktualności Napisane przez  Olimpia Herman

Spotkania z rodzicami oraz konsultacje indywidualne

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W czwartek, 17 grudnia 2020 r. w godz. 17.00-18.30 odbędą się spotkania z rodzicami oraz konsultacje indywidualne na platformie Microsoft Teams.

Aby wziąć udział w spotkaniu z wychowawcą, należy zalogować się na platformie Microsoft Teams przy użyciu danych dostępowych, otrzymanych od wychowawcy, wybrać właściwy zespół klasowy i dołączyć do rozpoczętego przez wychowawcę spotkania.

Żeby porozmawiać indywidualnie z nauczycielem, po zalogowaniu na platformie należy wpisać nazwisko nauczyciela do wyszukiwarki na stronie Teams, a następnie kliknąć w ikonę słuchawki - „rozmowa głosowa”. Przed rozpoczęciem rozmowy proszę sprawdzić, czy nauczyciel jest dostępny i poczekać, jeśli ma status „w trakcie spotkania”, który oznacza rozmowę prowadzoną z kim innym. Serdecznie zapraszamy!

Czytany 366 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.