Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

28 grudzień 2020 Dział: Aktualności Napisane przez  Olimpia Herman

Ostatnie pożegnanie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Koniec tego niełatwego roku przyniósł smutną dla naszej szkolnej społeczności wieść o odejściu śp. Grzegorza Witoszy, zasłużonego pedagoga, dyrektora szkoły i radnego.

Starsze roczniki absolwentów pawłowickiego ZSO mogły poznać Pana Witoszę jako świetnego polonistę i nauczyciela języka niemieckiego, bo w naszej szkole pracował od momentu jej powstania do 2003 roku. W pamięci koleżanek i kolegów z grona pozostanie na zawsze jako życzliwy i chętnie służący radą doświadczony pedagog. Pogrzeb śp. Grzegorza Witoszy odbędzie się w środę, 30 grudnia 2020 r. o godz. 8.45 w kościele św. Jana Chrzciciela w Pawłowicach. Bliskim składamy wyrazy współczucia i łączymy się w smutku.

Czytany 1313 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.