Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

14 czerwiec 2021 Dział: Aktualności Napisane przez  Henryk Turoń

Zajęcia z bezpieczeństwa i higieny pracy w logistyce z udziałem ratownika medycznego

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Program nauczania bezpieczeństwa i higieny pracy w logistyce przewiduje między innymi udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, dlatego gościem na zajęciach z tego przedmiotu w klasie 1LG był ratownik medyczny pan Grzegorz Pisarek.

Zajęcia odbyły się w szkolnej pracowni medycznej, bogato wyposażonej w pomoce dydaktyczne, umożliwiające zdobycie umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Prowadzący zajęcia, pokazał młodzieży, jak w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia człowieka zachować się w profesjonalny sposób. Uczniowie mieli również możliwość wykonania ćwiczeń pod nadzorem ratownika medycznego.

Czytany 785 razy
Etykiety

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.