Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

06 wrzesień 2021 Dział: Aktualności Napisane przez  Andrzej Wowra

Akcja szczepienia w ZSO Pawłowice

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Szanowni Państwo, z racji trwającego nadal w naszym kraju stanu epidemii oraz toczącej się równolegle akcji szczepień społeczeństwa, MEiN nałożyło na wszystkie placówki oświatowe obowiązek zapewnienia możliwości szczepienia dla uczniów, ich rodzin oraz wszystkich chętnych osób z personelu szkoły.

Akcja szczepienia w ZSO Pawłowice realizowana będzie w godzinach popołudniowych 15 i 16 września. Dla osób poniżej 18 lat dostępne będą szczepionki firmy Pfizer, osoby pełnoletnie będą miały możliwość wyboru pomiędzy szczepionką Pfizer oraz jednodawkową Johnson& Johnson.

W przypadku szczepienia szczepionką Pfizer będzie również od razu ustalony termin przyjęcia 2 dawki a w przypadku szczepionki Johnson wydany będzie na miejscu certyfikat tzw. Europejski paszport Covidowy.

  • 15 września zapraszamy dzieci w wieku 12-16 lat (z racji konieczności kwalifikacji na miejscu przez lekarza).
  • 16 września zapraszamy osoby powyżej 16 lat.

Szczepienia będą się odbywały w godzinach popołudniowych, o których poinformujemy w osobnej wiadomości. Prosimy, by osobom poniżej 18 lat towarzyszył pełnoletni opiekun. Na szczepienie można przyjść z wypełnioną ankietą dostępną na stronie ministerstwa zdrowia (osobne ankiety dla nieletnich i dla dorosłych).

Szczepienia nie są obowiązkowe. Niemniej, ze swojej strony zachęcamy do wzięcia udziału w szczepieniu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły pod numerem +48 324 722 149

Z poważaniem,
Andrzej Wowra

Czytany 155 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 wrzesień 2021 18:30

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.