Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

08 październik 2021 Dział: Nasze wyjazdy Napisane przez  Katarzynę Twardzik

Obóz językowy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniach od 27 września do 1 października jedenaścioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w obozie językowym w Górkach Wielkich w urokliwym schronisku Koss.

Wraz z zaprzyjaźnionym z naszą szkołą Irlandczykiem - Jimem McCarthy’m i dwoma nauczycielkami języka angielskiego przez pięć dni podnosili swoje umiejętności językowe i komunikacyjne. Na czas obozu ich językiem komunikacji stał się język angielski, którym posługiwali się nie tylko w trakcie zajęć z native speakerem, lecz także podczas posiłków, spacerów czy wieczornych spotkań integracyjnych. Intensywna praca połączona z dobrą zabawą w pięknych okolicach gminy Brenna okazały się być idealną receptą na efektywną naukę języka angielskiego. Zapraszamy na krótką relację i do zobaczenia na kolejnym obozie!

Media

Obóz językowy ZSO Pawłowice
Czytany 92 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany piątek, 08 październik 2021 07:46

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.