Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

16 październik 2021 Dział: Aktualności Napisane przez  Bożena Kusak-Krosny

Pracowity miesiąc naszych medyków…

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Chociaż za nami dopiero miesiąc nauki, to nasze klasy medyczne mogą go uznać za bardzo pracowity!

Nasi medycy uczestniczyli i pracowali przy wielu wydarzeniach w szkole, gminie oraz przetrwały pierwsze KRWAWE lekcje. 5 września uczestniczyliśmy w korowodzie na Dożynkach Powiatowych oraz do późnych godzin nocnych stanowiliśmy zabezpieczenie medyczne tej imprezy. Klasa pierwsza rozpoczynająca naukę w naszej szkole, udała się na wycieczkę nad Zalew Rybnicki, by popływać na jachcie, zintegrować się i posiedzieć przy ognisku. Innym razem klasa ta wraz z wychowawcą próbowała swoich sił na ściance wspinaczkowej, gdzie z trudem wchodząc na szczyt ścianki, wszyscy potwierdzili również swoje ambicje do nauki na najwyższym poziomie.

Uczniowie klasy 3 byli obecni na spotkaniach w ramach przygotowania dydaktycznego na szkoleniach dla pracowników, Urzędu Gminy oraz podczas czytania bajek dla dzieci w Gminnej Bibliotece Publicznej. Na początku roku szkolnego dzięki wsparciu Rady Rodziców otrzymaliśmy fantom ręki do nauki wkłuć i szycia oraz przeprowadziliśmy pierwsze wstępne próby działania na tym sprzęcie. W ubiegłym tygodniu medycy mieli okazję szkolić się i badać… swoich nauczycieli w okolicznych szkołach, których są absolwentami!! Niewątpliwie takie spotkanie wszystkim sprawiło wiele satysfakcji.

Nie bez echa może pozostać praca i pomoc naszych medyków w promowaniu i przy pracy w punktach szczepień, które były obecne w Pawłowicach. A to dopiero początek…

Czytany 216 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany sobota, 16 październik 2021 14:48

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ogólnokształcących
im. Jana Pawła II

ul. J. Pukowca 5

43-251 Pawłowice

tel. +48 324 722 149

faks +48 324 722 149

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.